Шкільна екологічна акція "Посади дерево"

19 квіт. 2024
учні школи посадили на території закладу дерева в рамках екологічної акції "Посади дерево"

19 квітня старшокласники Семенівського ліцею взяли участь в екоакції "Посади дерево"

Шкільна акція "Посади дерево" має велике значення з кількох причин:

1. **Навчання відповідальності**: Участь у такій акції допомагає учням усвідомити важливість збереження навколишнього середовища та їх власну роль у цьому процесі.

2. **Підвищення екологічної свідомості**: Діти, які беруть участь у посадці дерев, зазвичай більше цінують природу та розуміють її важливість для людства.

3. **Створення зеленої зони**: Нові дерева покращують естетичний вигляд шкільного подвір'я, створюють тінь і забезпечують свіже повітря.

4. **Зміцнення командного духу**: Спільна робота над посадкою дерев сприяє утворенню та зміцненню відносин між учнями та вчителями.

5. **Вплив на майбутнє**: Дерева, посаджені під час шкільної акції, будуть радувати очі учням та мешканцям міста ще багато років, нагадуючи про важливість дбайливого ставлення до природи.

Така ініціатива позитивно впливає на поведінку учнів у їхньому майбутньому житті, роблячи їх більш відповідальними громадянами та захисниками навколишнього середовища.